بازدید اطبای سنتی چینی از سلامتکده بوعلی دارو

تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ --- کد خبر ۲۹۶

بازدید اطبای سنتی چینی از سلامتکده بوعلی دارو

به گزارش روابط عمومی بوعلی دارو  آقای لی شن گوا رئیس بیمارستان طب سنتی چینی از استان گنسو در تاریخ 28 آذرماه به همراه معاونین و پزشکان بیمارستان از سلامتکده بوعلی دارو بازدید کردند.

هیئت علمی و دانشگاهی طب سنتی استان گنسوی چین به سرپرستی پروفسور sheng-hua li رئیس بیمارستان طب سنتی از بخش های زالودرمانی، حجامت، داروخانه داروهای گیاهی، درمانگاه و سایر قسمت های این سلامتکده دیدن کردند .

مدیر عامل سلامتکده بوعلی دارو دکتر محمود شیرازیان به معرفی این مرکز پرداخت .

دکتر شیرازیان با بیان اینکه سالانه 50هزار بیمار به این کلینیک طب سنتی مراجعه می کنند افزود: بسیاری از بیمارهای صعب الاعلاج در این سلامتکده در مان شده اند و همه اسناد بیماری وسلامتی بیماران در کلینیک موجود است.

ایشان در این باره افزود: تمامی داروهای مورد نیاز بیماران توسط متخصصان طب سنتی و با مواد کاملا گیاهی ساخته می شود و بخش اندکی از داروها و یا گیاهان از کشور هند و پاکستان تامین می شود.

در مورد تاریخچه و نحوه تاسیس سلامتکده نیز توضیحاتی را ارائه دادند و نیز به این موضوع اشاره کردند که هشت پزشک آموزش دیده و متخصص طب سنتی در این کلینیک حضور دارند  و مدت زمان بیست سال از تاسیس این درمانگاه می گذرد ، در سلامتکده بوعلی دارو بیماران حق ویزیت پرداخت نمی کنند وفقط بابت خرید دارو هزینه می پردازند.

بازدید رئیس بیمارستان طب سنتی چینی از کارخانه  تولید داروهای گیاهی بوعلی دارو

براساس گزارش به دست آمده صبح روز دوشنبه 29 آذرماه هیئت علمی و دانشگاهی طب سنتی استان گنسوی چین از قسمت های مختلف کارخانه بوعلی دارو بازدید کردند.

آقای محمود شیرازیان در خصوص چگونگی تعامل برای همکاری و فعالیت های دانش بنیان و پروژه های در دست اقدام با پروفسور sheng-hua li رئیس بیمارستان طب سنتی استان گنسوی چین گفتگو کردند

امضای تفاهم نامه همکاری

پس از بازدید از کارخانه و  سلامتکده و بخش های مختلف آنها ، آقای دکتر لی شن گوا  رئیس بیمارستان طب سنتی چینی  با مدیرعامل بوعلی دارو دکتر محمود شیرازیان  تفاهم نامه همکاری بیمارستان طب سنتی چینی با سلامتکده بوعلی دارو امضاء کردند.

این تفاهم نامه در بخش های آموزش ، درمان، پژوهش، تبادل اطلاعات علمی در زمینه طب سنتی تنظیم گردیده است.

برای مشاهده گالری تصاویر کلیک کنید

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان